O NÁS

Nech je tvoja strava tvojím liekom

Túto myšlienku vyslovil otec západnej medicíny Hippokrates za dávnych čias. Dodnes však nestratila svoju hlbokú múdrosť.
Plné čakárne ortopedických ordinácií a problémy, ktoré pri chôdzi, zohýbaní či pohybe pociťujú už mladí ľudia, sú znamením, že niečo s našou výživou a životným štýlom nie je v poriadku. Aj na začiatku produktu GelaVit bol príbeh takmer strateného zdravia.
Vždy som bola aktívna športovkyňa a bez pohybu som si život nevedela predstaviť. Moje problémy s chrbticou sa objavili, keď som nastúpila do náročného zamestnania, kde telo nemalo možnosť primeraného odpočinku. Šľachy a kĺby trpeli nadmernou námahou, napokon si to „odniesla“ platnička v chrbtici. Silná a vytrvalá bolesť mi bránila nielen chodiť, ale aj šoférovať, o náročnejších aktitivitách ani nehovoriac.
Našťastie, múdry lekár, ktorého som navštívila, zvolil namiesto operácie cestu liečby výživou. A tak som po niekoľkonásobnom užívaní želatíny spoznala dôležitosť tejto súčasti našej stravy a opäť som sa postavila na nohy. Keďže konzumácia samotnej želatíny nebola práve príjemná, hľadala som spôsob, ako pripraviť chutnú a prirodzenú potravinu, ktorá by mala vysoko pozitívny vplyv na pohybový aparát, a pritom obsahovala aj dôležité vitamíny a minerály.
Výsledkom môjho niekoľkoročného štúdia, testovania a skúšania je rada produktov GelaVit, chutných, zdravých potravín.
Ideálne je, keď ich do svojej dennej stravy zaradíte skôr, ako sa objavia problémy súvisiace s opotrebením kĺbov. Ak však už s podobnými problémami bojujete, stanú sa výbornou podporou liečby a pravidelné užívanie kolagénu vo vhodnej kombinácii s vitamínmi vám pomôže predísť mnohým zdravotným problémom.

Nina Bernardo,

zakladateľka spoločnosti

História spoločnosti:

Obchodná spolupráca s novými partnermi, aktívna účasť na výstavách a prednáškach.

Spolupráca so spoločnosťou DuMax pharma s. r. o..

Účasť na výstavách a priamom predaji. Nové distribučné siete, tvorba online marketingu a nových produktov.

29.08.2015 založenie spoločnosti Gelavit s.r.o. so sídlom v Bratislave.