KOLAGÉN PRE VŠETKÝCH OD GELAVITU A JEHO VÝZNAM!

KOLAGÉN PRE VŠETKÝCH OD GELAVITU A JEHO VÝZNAM!

Kolagén je bielkovina. Je to hlavná stavebná bielkovina ľudského tela, tvorí takmer tretinu všetkých bielkovín v tele. Jeho najväčší podiel obsahujú podporné tkanivá – kosti, kĺby, šľachy a koža.

Kolagén ako-taký má pre ľudské telo obrovský a nenahraditeľný význam. Je to hlavne preto, že jeho štruktúra je špecifická tým, že vytvára trojitú skrutkovicu podobnú spletenému lanu. Toto usporiadanie mu dáva vysokú pevnosť v ťahu a tým ho predurčuje na tvorbu väzivových a nosných tkanív.

Čo sa deje po užití kolagénu cez tráviaci trakt?

Keďže nemôže byť priamo vstrebaný cez stenu čreva, rozloží sa najskôr na základné stavebné jednotky – aminokyseliny, z ktorých sú najviac zastúpené tieto – glycín, prolín a lyzín. Tie sú následne transportované krvou tam, kde sú potrebné.

Výsledok konzumácie kolagénu je taký, že dodá telu aminokyseliny na stavbu vlastného kolagénu. Obrovskú úlohu tu hrá vitamín C, vďaka ktorému prebieha efektívna tvorba kolagénu v organizme. Bez neho nemá užívanie doplnkov žiadny vplyv.

Ideálna kombinácia rybieho hydrolyzovaného kolagénu s vitamínom C je „to pravé orechové” aj pre vás.  K dispozícii v príchutiach ananás a orech.

Link na predaj:  › › › , alebo na infolinke: 0918 918 199

Tags:
1 Comment
  • Doplnkybest
    Posted at 22:30h, 29 septembra Odpovedať

    Zajímavé, jak moc se o tom dá říct. Myslel jsem, že to nedotáhnu do konce, ale prezentace je dobře zrežírovaná a příjemná a dobře se čte. Čekám na další příspěvky, které mají podobnou hodnotu 🙂

Post A Comment

Táto webstránka používa doplnok Akismet, ktorý blokuje spamové komentáre. Bližšie informácie o spracovaní údajov komentára.