IDEÁLNE SAMOSTATNÉ BALENIA NA VÝLETY ČI DOVOLENKU

IDEÁLNE SAMOSTATNÉ BALENIA NA VÝLETY ČI DOVOLENKU

GelaVit pure ®

Kolagén pre všetkých…

„ Starostlivosť o svoje kĺby nemusíte vynechať ani na výlete či dovolenke „

Plnohodnotná starostlivosť o kĺby by mala byť kontinuálna, to znamená stále a súvislé dopĺňanie výživy by malo byť samozrejmosťou pre poškodené a namáhané kosti či kĺby.

Obdobie pracovného pokoja , či výletov a dovoleniek prináša aj prerušovanie zabehnutých každodenných rituálov na úkor nových aktivít. Platí to napríklad pri dodržiavaní stravovacích návykov alebo pravidelnom užívaní doplnkov stravy.

Ak chceme dosiahnuť pozitívny účinok po ukončení celej kúry – či dňovej alebo mesačnej, musíme dodržiavť striktnú a cieľavedomú pravidelnoť užívania, pretože je základným pilierom pri liečení kúrami.

Zobrať si so sebou na dovolenku k moru alebo do hôr na lyžovačku obrovské balenie nie je vôbec praktické. Vďaka novinke na trhu, GelaVit pure ® kolagénovej kúre v 28 praktických sáčkoch obsahujúcich dennú dávku kolagénu a vitamínu C, to už nie je žiaden problém.

GelaVit pure ®  – výživoný doplnok , je kĺbová výživa overená dlhoročnými skúsenosťami a časom, obsahujúca hlavne vysokú dávku morského kolagénu a dennú dávku vitamínu C, vďaka ktorému sa dokáže výborne vstrebať.

Kúra je k dispozícii v dvoch príchutiach: svieži ananás alebo príjemný lieskový oriešok.

Naše tzv. cestovné balenie je ideálne na cesty za oddychom či zábavou. Stačí si pribaliť do kufra potrebný počet sáčkov a svoju výživu tak máte stále nablízku aj mimo domova.

Podľa toho, či využijete samostatné balenie na víkendovú chatu, lyžovačku alebo za prácou, môžete si byť istí, že je o vaše kĺby postarané.

Viac info nájdete na:  › › › , alebo na infolinke: 0918 918 199

Tags:
1 Comment
  • Treningove-ziviny
    Posted at 00:27h, 28 júla Odpovedať

    Článok príjemný pre oko a užitočný. Na iných stranách formátovanie textu niekedy volá do neba o pomstu. Keď vidím stenu textu, jednoducho odídem. Tu sú vhodné rozostupy a obsah. Určite sa sem budem pozerať častejšie 🙂

Post A Comment

Táto webstránka používa doplnok Akismet, ktorý blokuje spamové komentáre. Bližšie informácie o spracovaní údajov komentára.